Elektryczne sterowanie łóżkiem – nowoczesność w Twojej sypialni!

Elektryczne sterowanie łóżkiem – nowoczesność w Twojej sypialni!

Jednym z najważniejszych mebli w całym domu jest niewątpliwie łóżko. To w nim możemy odpocząć i zregenerować się po ciężkim dniu pracy. Jednak aby sen mógł służyć naszemu zdrowiu, musimy mieć wygodne łóżko z odpowiednio dobranym materacem. Każdy człowiek ma inne preferencje, problemy zdrowotne i przyzwyczajenia, dlatego wybierając dla siebie materac, najlepiej skorzystać z rady fachowców. Pracownicy w naszym sklepie potrafią dobrać odpowiedni materac i stelaż dla każdego klienta, uwzględniając wszystkie dolegliwości, oczekiwania i potrzeby. Kolejnym niezmiernie istotnym elementem łóżka jest stelaż, który stanowi podparcie dla materaca, a także wpływa na jakość naszego snu. Właściwie dobrany stelaż potrafi zminimalizować ryzyko chorób kręgosłupa i sprawić, że nasza postawa będzie zdrowsza.

W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się bliżej nowoczesnym łóżkom elektrycznym, które zapewniają dobry odpoczynek oraz nieporównywalny do innych łóżek komfort użytkowania.

Łóżko regulowane elektrycznie – dla kogo?

Łóżko regulowane elektrycznie kojarzy się wielu osobom wyłącznie z modelami łóżek rehabilitacyjnych, które są przeznaczone dla ludzi chorych. Na rynku są jednak dostępne także łóżka z regulacją elektryczną zaprojektowane z myślą o zdrowych ludziach, którzy cenią sobie wygodę. Elektryczne sterowanie łóżkiem to doskonałe rozwiązanie zarówno dla ludzi unieruchomionych czasowo lub stale z powodu choroby, jak i dla zdrowych ceniących sobie komfort codziennego życia. Dzięki elektrycznej regulacji można w każdej chwili szybko i bez wysiłku podnieść lub opuścić zagłówek albo nogi. Kiedy chcemy poczytać książkę, odpocząć po intensywnym bieganiu lub długim spacerze, wystarczy wziąć pilota do ręki i za pomocą przycisków dopasować pozycję materaca do swoich potrzeb.

Jak działa elektryczne sterowanie łóżka?

Łóżka wyposażone w elektryczne sterowanie zapewniają swoim użytkownikom niezwykły komfort wynikający z możliwości bezwysiłkowego dopasowywania pozycji pleców i nóg do swoich aktualnych potrzeb. Mechanizm elektryczny jest bardzo cichy, dzięki czemu nawet w środku nocy możemy swobodnie regulować swoją część łóżka bez ryzyka obudzenia partnera. Podnoszenie i opuszczanie odbywa się bardzo płynnie. Zazwyczaj stelaże tego typu mają zamontowane specjalne siłowniki, które podnoszą poszczególne jego części i dopasowują ich pozycję do wymagań użytkownika.

Napisz opinię